Kommenteeri
Meriküla selts on suveks valmis
Seltsi juhatuse liige Margit Metsma tuletas meelde ühte head vanasõna: "Rege rauta suvel, vankrit talvel". Nii saigi mõeldud ja tehtud. Esialgu küll pingsalt mõeldud, plaane tehtud ja eelarvet kaalutud – võtsime siiski ette ja kirjutasime projekti kohaliku omaalgatuse programmi (KOP) esitamiseks.

Ega vanarahvas asjata oma toimetusi talvisteks ja suvisteks ei sobitanud – talveks pannakse rehad tavaliselt eest ära kuuri ning rida realt veerides ja reeglistiku punkte maakeeli lahtimõtestades õnnestus see rada meil ilma rehale astumata edukalt lõpuni saada.

Meie rõõmuks osutus projekt kahe suure pop-up telgi ja 4 välilaua komplekti soetamiseks edukaks ja sai rahastuse 90% ulatuses, millele lisasime 10% omaosaluse seltsi liikmetelt kogutud omavahenditest.

Soetuseks võtsime erinevad võrdlevad pakkumused ja vastavalt projekti tingimustele tegi parima kvaliteedi ja hinnasuhtega pakkumuse Tentest Trade OÜ, summas 3629.- €.

8. mail 2024 saime oma telgid ja lauad kätte ning edaspidi ei pea me enam inventari otsima mujalt, vaid saame teha üritusi just siis, kui meile sobib.

Lootust on, et saame külla ka varsti koha, kus saame nüüd igatsorti kokkusaamisi tihedamalt tegema hakata.

Lisa kommentaar

Email again: