Kommenteeri

Algas Tabasalust Merikülani uute veetorustike rajamine

Strantum teatas, et alates 2. maist alustatakse Tabasalust peale Meriküla keskpaigani vee- ja kanalisatsioonitorustike rekonstrueerimist ja uute rajamist.
2. mail alustatakse Tabasalu ÜVK ehitustöödega Tabasalus Ranna teel.

Tabasalu-Rannamõisa-Ilmandu-Meriküla veemajandusprojekti ettevalmistööd on jõudnud ehitusetappi ning alustatakse ehitustöödega Ranna teel.

Tabasalu-Rannamõisa-Ilmandu-Meriküla veemajandusprojekti eesmärgiks on laiendada Tabasalu alevikus ühisvee- ja kanalisatsioonivõrku ning rekonstrueerida amortiseerunud vee- ja kanalisatsioonitorustikud, laiendada Rannamõisa küla ühisvee- ja kanalisatsioonivõrgustik, samuti rajada Ilmandu külla ja Merikülla uus ühisvee- ja kanalisatsioonivõrk.

Skeemil Meriküla Rannamõisa küla piirist Tilgu sadamani ja Ilmandu küla Kadaka tänava osa. Projektiskeemil on punase joonega tähistatud kinnistud, mis on projekti kaasatud.
Ajakavas on info, et Tilgu teel kestavad torustike rajamise  tööd augustist novembrini 2019 ja Romantiku ja Hobuvankri teel detsembrist 2019 kuni veebruarini 2020. Tilgu tee taastamine toimub märtsis-aprillis 2020 ning Romantiku ja Hobuvankri tee taastamine on plaanitud aprilli 2020.

Lae alla PDF-fail kogu projektist.

Pisut kannatust ja heatahtlikkust meile kõigile!

Lisa kommentaar

Email again: