Toetame ideed sadamahoone rajamiseks!

Uudised

Kommenteeri
Harku valla kaasava eelarve projekti hääletusvoorul on ühena üleval ka idee, mis on Tilgu sadamaga seotud. Meriküla selts ja küla elanikkond toetavad ettevõtmist mitmehäälselt!
Idee esitaja soovib rajada Tilgu sadamaalale hoone, mis tuleks krooniks tulevastele üritustele ja kogu mereäärsele puhkealale. Idee nimi on  Tilgu sadama ürituste korraldamise ja puhkeala.

Hääle saad anda KLIKATES SIIA.


Kui idee leiab toetust kogu vallarahva hulgas, siis ühiselt rajataks sadamaalale hoone, mille juures hakatakse  korraldama vabaõhukontserte ja -etendusi. Selle juurde rajataks ka koht suvekohviku pidamiseks ja terrass külastajate jaoks.
Hoonesse tuleks ka muid sadama külastajatele ja ka kohalikele paadisõitjatele ja purjetajatele kasulikke funktsioone - näiteks avalik tualett koos dušširuumiga.


Sadam on iseenesest tõmbekoht ja keskus ümberkaudsete külade ning isegi Tabasalu elanike jaoks. Miks mitte toetada ettevõtmist, mis muudaks sadamaala külastajate jaoks veel hinnatumaks kogunemis- ja ajaveetmiskohaks!

Meriküla selts kutsub üles hääletama ettevõtlike inimeste idee poolt! Iga hääl loeb, sest teiste ideede toetajaskonnad on tõenäoliselt samuti üsna suured.

Anna oma hääl ja kogu ka need oma pereliikmete hääled, kes vähemalt 16-aastased, klikka siia: volis.ee 
Hääletamine ei kesta kaua, vaid mõned päevad: 30.11.20 - 06.12.20

Facebookis saad jagada ka videot oma tuttavatele, vaata siit.

Harku valla kaasava eelarve ideede konkursist lähemalt valla kodulehel harku.ee/kaasaveelarve

Lisa kommentaar

Email again: